Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü ilçesinin Yakuplu mahallesi, sessiz ve sakin bir mahalle olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kolay ulaşım imkanıyla da güzide bir mahalle olan Yakuplu’nun güzide halkına 7 gün boyunca ücretsiz servisimizle halı yıkama hizmeti sunmaktayız.  Yakuplu halı yıkama fabrikası olarak bu yazımızda da siz değerli Yakuplu halkına hizmetimizi paylaşıyoruz.

Avcılar merkezli firmamız, halı yıkamanın öncülerinden biri olup 2008 yılından bu yana aralıksız hizmet sunmaktadır. 18 fırçalı tam otomatik makinelerimiz ve alanında uzman personelimizle Yakuplu halı yıkama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Hızlı servis imkanı ve kapalı sistem kurutma odamızla halılarınız çok kısa süre içerisinde yıkanır, kurutulur ve sağ salim evinize teslim edilir. Dilerseniz gelin halılarınız evinizden ayrıldıktan sonra hangi aşamalardan geçiyor sırasıyla inceleyelim.

Yakuplu Halı Yıkama Fabrikası

  1. Halılarınız, firmamıza ulaştıktan sonra kaydı oluşturulur ve halılarınız etiketlenir. Etiketlenen halılarınız, halı yıkama işlemine tabi tutulmak üzere sıraya eklenir. Sıraya eklenen halılarınız, sırası gelince makineye koyulur ve yıkanır.
  2. Titizlikle yıkanan halılarınız, yıkama işlemi bitince direkt olarak kapalı sistem kurutma odamıza alınır ve 8 saat içerisinde kurutulur.
  3. Tamamen neminden arıtılan halılarınız son kontrol olarak kontrol masasına serilir ve tozları alınır. Bu aşamada, halılarınızdaki çıkmayan inatçı lekeler; özel olarak hazırlanan deterjanlarla çıkartılır. Kontrolden onaylı olarak geçen halılarınız paketlenir ve raflara eklenir.
  4. Rafa eklenen halılarınız, teslimat saati geldiğinde servis aracına eklenir ve evinize teslim edilir.

 

Gördüğünüz üzere, halılarınız bize teslim edildikten 3 iş günü içerisinde evinizde olur. Eğer ki halılarınızın temizliğinden memnun kalmazsanız tekrar ücretsiz olarak yıkama hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmetlerin dışında overlok ve stor perde yıkama hizmeti de sunmaktayız.

Çekinmeden bize tüm hassas halılarınızı teslim edebilirsiniz. Biz, hassas halılarınızı makinemizde özel olarak yıkıyor ve zarar vermiyoruz. El dokuma ve ipek halılarda boya akma ve solma durumu oldukça sık karşılaşır. Biz, bunun önüne geçmek adına özel olarak hazırlanan deterjanlarla halılarınızı nazikçe yıkıyoruz.

2008 yılından bu yana kesintisiz hizmette bulunan Ceren Halı Yıkama Farbikası, Avcılar merkez olmak üzere Avcılar’ın çevre ilçelerine de ücretsiz olarak servis hizmeti sunmaktadır.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.