Saadetdere Halı Yıkama Fabrikası

Saadetdere Halı Yıkama Fabrikası

Ceren Halı Yıkama, 7 yılı aşkın bir süredir Avcılar Saadetdere bölgesine halı yıkama hizmeti veren güvenilir halı yıkama firmasıdır. Halılarınızı Ceren Halı Yıkama’nın uzman personellerine teslim ettiğinizde içiniz rahat olabilir. Çünkü halınızdaki tüm toz ve lekeler, özel işlemlere tabi tutularak ortadan kaldırılmaktadır. Saadetdere Halı Yıkama Fabrikası olarak bu yazımızda en çok merak edilen sorulardan birini cevaplayacağız. Bu soru: “Nasıl Halı Yıkanır?” sorusudur. Eğer halılarınızı en etkili biçimde ve en uygun fiyatlarla yıkatmak istiyorsanız, bu sorunun cevabını bulmak isteyebilirsiniz.

Avcılar Saadetdere Halı Yıkama

Saadetdere Halı Yıkama

Ceren Halı yıkama firması olarak halılarınızı 18 fırçalı tam otomatik makinelerde yıkamaktayız. Bu hizmet sayesinde el değmeden ya da diğer halıların suyu birbirine katılmadan halılarınız özel olarak yıkanmaktadır. Aşağıda da görebileceğiniz üzere, 18 fırçalı tam otomatik makinemiz neredeyse bir oda büyüklüğündedir ve içerisinde 18 adet fırça yer almaktadır. Bu fırçalardan 16 tanesi bant üzerinde ve 2 tanesi de bant altındadır. Bu işlem sayesinde halılarınızın hem altı hem de üzeri yıkanmaktadır.

Saadetdere halı yıkama hizmetinin yanında; Saadetdere koltuk yıkama ve Saadetdere stor perde yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Hizmetlerimiz hakkında fiyat alabilmek için yapmanız gereken şey, bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede halı yıkama konusunda İstanbul’un en etkili firmalarından birine halılarınızı emanet edebilirsiniz.

Ceren Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

Sunduğumuz Hizmetler

Halı yıkama hizmetinin yanı sıra; koltuk yıkama, stor perde yıkama, shaggy (şagi) halı yıkama ve yerinde yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Ek olarak sizlere cafe koltuk yıkama hizmetini de en uygun fiyatlardan sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler, günümüz şartlarında en uygun fiyatlı hizmetler arasında yer almaktadır. Sizler de halı yıkama fiyat listesi sayfasından bu fiyatlara bakarak diğer firmalarla karşılaştırma yapabilirsiniz. Alacağınız hizmet, sabit fiyat garantisine tabidir. Yani halılarınızı alırken de teslim ederken de aynı fiyat sizden talep edilmektedir. Halılarınız, kapalı sistem kurutma odalarında sadece 8 saat gibi kısa bir süre içerisinde neminden arındırılmaktadır. Bu sayede sadece 3 gün içerisinde halılarınız tamamen temizlenmiş bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Sunduğumuz hizmetler; Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Parseller, Saadetdere, Esenkent, Esenyurt, Küçükçekmece ve Hadımköy ilçeleri ile bu ilçelerin yanında yer alan bölgeler için geçerlidir. Bu bölgelere ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur ve belirtilen süre içerisinde halılarınız teslim edilmektedir. Buna emin olabilirsiniz.

Saadetdere Ucuz Halı Yıkama Konusunda Öncü Firma!

Ceren Halı Yıkama olarak bu kalitede bir hizmeti sizlere çok uygun fiyatlara sunmamızın temel nedeni aşağıda yer almaktadır:

  • Saadetdere ucuz halı yıkama hizmeti, herkesin erişebileceği bir hizmet olmalıdır.
  • Sunduğumuz hizmetler, sizin ve ailenizin sağlığını ön plana almıştır.
  • Çocuklarımızın üzerinde oynadığı halılar, onlar için adeta bir yuvadır ve temizlenmek zorundadır.
  • Her gün ayaklarımızın altında kir toplayan halılar temizlenmediğinde sağlık sorunları yaratır.
  • Lekeli halılar, evinize gelen misafirler için çok kötü bir görüntü oluşturmaktadır.
  • Uygun fiyata halı temizliği sayesinde halılarınızı 4 ayda bir temizletebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.