Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak uzun yılların vermiş olduğu birikimle Küçükçekmece halkının hizmetindeyiz.Sizde halılarınızı yıkatmayı düşünürken hem kendi sağlığınız hemde ailenizin sağlığı için kaliteli firmalarda yıkatmayı tercih edin.

Bizler Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak sektörüm köklü firmalarından bir tanesiyiz.Öncelikli hedefimiz insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir.Firmamıza vermiş olduğunuz halılarınız firmamız tarafından sigortalıdır bize teslim ettiğiniz halıların başına herhangi bir hasar gelmesinde firmamız sorumludur.Son dönemlerde halı yıkama sektöründe oluşan rekabetle beraber fason diye tabir ettiğimiz merdiven altı firmalarda çoğalmaktadır.Böyle firmalara karşı sizlerde son derece dikkatli olunuz,zira böyle firmaların belli adresleri belli yıkama yerleri yoktur.Böyle firmalar yüzünden insanlar halı yıkamada çok problem yaşamışlardır.Sizlerde halılarınızı yıkatırken firmanızı özenle seçin.

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak Küçükçekmecenin bütün mahallelerine ücretsiz servislerimiz mevcuttur.Yoğun servis ağımız,uzman personelimiz,güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten son derece mutluluk duyarız. Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

 

1 comment found

  1. Avcılar halı yıkama konusunda çok iyi hizmetleriniz var gerçekten. Bu nedenle sizi tebrik ediyorum. Ablam Küçükçekmece’de yaşıyor. Ona da haber verdim firmanızdan. Umarım ona da bir indirim yaparsınız. 🙂

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.