Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Evimizin olmazsa olmazı koltuklarınız ne kadar temiz hiç düşündünüz mü? Ceren Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası olarak uzman ekibimizle İstanbul Avrupa yakasının bütün bölgelerine servisimiz mevcuttur. Haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı esnek çalışmalar yapan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün gelişimini sürdürmektedir. Koltuk takımları evimizde kullandığımız en sık temas edilen mobilya aksesuarlarından birisidir.  Özellikle çocuklu ailelerde temizliğine ve hijyenine  dikkat edilmesi gereken en önemli hususlarda birisidir.

Koltuklarınız size her ne kadar temiz gibi görünse de içerisinde sakladığı bakteriler tozlar ve kirler sağlığınızı son derece etkilemektedir. Ceren Halı ve Koltuk Yıkama ile koltuklarınız ilk gün ki gibi tertemiz.

 

Koltuklarınız Ne Süreyle Yıkanmalıdır?

Satın aldığınız koltuklar, yıllar sonra her ne kadar temiz görünse de yıkanmaya muhtaçtır. Bu yüzden yılda en az 1 defa koltuklarınızı yıkatmanız gerekmektedir. Ailenizin sağlığı açısından koltuklarınızın temizliği çok önemlidir. Profesyonel makinelerle yıkanan koltuklar, kirden ve tozdan arındırılmış olur ve eviniz temiz kalır.  Koltuklarınız her ne kadar kirli görünmese de uzun zamandır yıkatmadıysanız mutlaka bir temizlik şirketiyle iletişime geçmeni gerekmektedir. Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak koltuklarınızı profesyonel arkadaşlarımızla ve son teknoloji makinelerimizle yıkamaktayız.

Ceren Halı Yıkama Fabrikası, Koltuk Yıkama konusunda da size profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Öncelikle, koltuklarınızın tozu alınır. Sonrasında özel sabunlarımızla koltuklarınız ıslatılır. Islatılma işleminden sonra makinelerimizle koltuklarınız yıpratılmadan fırçalanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra verilen su, temiz suyla durulanır ve makinemizle koltuklarınızdaki kirli su çekilir. Bu durulama işlemi 1-2 kez devam ettikten sonra koltuklarınızın tamamen temizlendiği görebilirsiniz.

Temizlenen koltuklarınız 1-2 saat havalandırılır. Hafif nem ortadan kalktıktan sonra dilediğiniz gibi oturabilirsiniz.

 

Ceren Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası olarak İstanbul Avrupa yakasının genelinde hizmet vermekteyiz. Koltuklarınızın gün içerisinde kurumasını sağlayan özel vakumlu makinelerimizle sizi profesyonel temizlik hizmetleriyle tanıştırıyoruz. Eğer detaylı bilgi isterseniz iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Avcılar merkezli fabrikamızda size profesyonel hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.