Halkalı Halı Yıkama Fabrikası

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası

Halkalı Halı Yıkama fabrikamız profesyonel personelimiz ve tam kalite hizmet gayemizle siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir. Yalnızca halı yıkama hizmeti değil, aynı zamanda stor perde, kilim yıkama, yerinde halıflex yıkama, minderli mindersiz koltuk yıkama, shaggy halı yıkama, ipek halı yıkama, deri halı yıkama, el dokuma halı yıkama hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmeti size sunarken temel amacımız hem sağlığınızı garanti altına almak hem de cebinizi korumaktır. Çünkü biliyoruz ki kötü yıkanan halılar üzerinde oyun oynayan çocuklarınızın sağlığı için kesinlikle tehlikedir.

Halkalı Halı Yıkama fabrikası

Zaman zaman müşterilerimizden duymaktayız: “Halılarım önceki firmaya verdiğimde olduğu gibi geldi.” Halkalı Halı Yıkama fabrikasıyla artık bu gibi olaylarla karşılaşmayacağınızı size en içten şekilde temin ederiz. Bunun garantisini veriyoruz. Çünkü eğer halılarınız size teslim edildiğinde lekesi çıkmamış haldeyse ücretsiz olarak daha özenli bir biçimde tekrar yıkamaktayız.

Halkalı Halı Yıkama fabrikamız, halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alır ve size tertemiz haliyle ücretsiz olarak teslim eder. Halılarınız, fabrikamıza ulaştıktan sonra 18 fırçalı tam otomatik makinemizde yıkanır. Dış ortamdan sterilize edilmiş kurutma fırınımızda orijinal yapısına zarar vermeden kurutulur. Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra uzman personelimiz tarafından son kontrol işlemine alınır. Temizlendiği garanti altına alındıktan sonra tozları alınır. Tozları alınan halınız daha sonrasında paketlenir. Servis aracına yüklenir. Servis aracına yüklenen halılarınız bize teslim edildiği andan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde evinize teslim edilir.

Halkalıda Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama fabrikası olarak Halkalı semtinin Ata kent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aytaç Mahallesi, Halkalı (Merkez) Mahallesi, İstasyon Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesi’ne hizmetimiz mevcuttur. 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.