Hakkımızda

Hakkımızda

Ceren Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

2006 yılında resmen faaliyete geçen fabrikamız, yıllardır müşteri memnuniyeti adına halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama hizmetleriniz alanında uzman ekibiyle ve tam otomatik makinelerle yıkamaktadır. Teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak sağlıklı ve kaliteli halı yıkama hizmetini yıllardır en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Halı Yıkamanın Doğru Adresi

Kalite standartlarına uygun temizlik malzemeleri kullanarak halılarınızı yıpratmadan en sağlıklı biçimde yıkamaktayız. Kullandığımız şampuanlar ve deterjanlar tamamen insan sağlığına zararsızdır ve halılarınızda çıkmayan inatçı lekelere karşı oldukça faydalıdır. Merdiven altı temizlik yapan firmalara oranla Ceren Halı Yıkama Fabrikası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. En iyi referans kaynağımız, halılarını bize teslim etmekten mutluluk duyan müşterilerimizdir. Bizimse en büyük gurur kaynağımız müşterilerinizin bize olan güvenidir. Bizi biz yapan da müşterilerimizin mutluluğudur.

Sektörün öncü firmalarından olan Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak temel gayemiz, evinizin vazgeçilmez eşyası olan halılarınızı en iyi şekilde yıkamaktır. Bu sayede toplumun yapıtaşı olan ailelerin sağlığını güvence altına almaktayız.

Halı yıkama, uzmanlık isteyen bir hizmet alanıdır. Halılarınız makbuz karşılığı evinizden ücretsiz olarak alınır ve son sistem makinelerde derinlemesine temizlendikten sonra özel kurutma odalarında kurutulur. Daha sonrasında kaliteli kontrolden geçirilerek 3 gün içerisinde evinize teslim edilir. Bu işlemler sırasında halınıza herhangi bir zarar verilmediği gibi temizliği de tastamam olur. Tüm kirlerden ve bakterilerden arınan halılarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fakat merdiven altı temizlik firmalarına teslim ettiğiniz halılar, derinlemesine temizlenmez ve ailenizin sağlığı tehlike altına girer. Biz, Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı en ince ayrıntısına kadar yıkamaktayız. Yalnızca yıkama işleminde değil, kullandığımız ambalaj poşetinden servis araçlarının temizliğine kadar her şekilde halılarınızı temiz tutmak adına sizlere hizmet vermekteyiz.

Halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize teslim ettiğimiz süreç içerisinde tamamen hijyen odaklı çalışmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı temizliğin garantisini temin etmekteyiz. Unutmayın ki halı temizliği basite alınacak bir durum değildir. Çocuklarınızın temiz halılar üzerinde oyun oynamalarını sizin kadar en az biz de istiyoruz. Biz, bunun için size en iyi hizmeti sağlıyoruz. Şimdi halılarınızı en ince ayrıntısına kadar temizletmek ve evinizde rahat içinde yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.