Florya Halı Yıkama Fabrikası

Florya Halı Yıkama Fabrikası

Florya halı yıkama fabrikası olarak floryanın tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Sizde halılarınız güvenilir ve temiz bir firmada yıkamak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Florya halı yıkama fabrikası Florya halkının hizmetindedir. Neden bizi tercih etmelisiniz?Biz Florya halı yıkama fabrikası olarak yüzde yüz müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız. Ücretsiz servis ağımız ve güleryüzlü personelimizle haftanın yedi günü size bir telefon kadar yakınız. Sizlere biraz da halı yıkama sürecinden bahsedelim. Bizi aradıktan sonra halılarınız en kısa sürede kapınızdan alıp fabrikamıza ulaştırırız. Fabrikamıza ulaşan halılar cinsine ve türüne göre ayrılır. Daha sonra leke kontrolü yapılır leke var ise hemen müdahale edilip yıkama makinasına verilir. Daha sonra sırası ile durulama sıkma ve kurutma işlemi yapılır. Birazda sizlere kurutma işleminden bahsetmek istiyorum. Kapalı sistem kurutma yapıyoruz yani makinalarda kurutma yapıyoruz. Bu işlem sekiz ile on saat sürmektedir. Bu kurutma sistemi sayesinde halılarınız dış etkenlerden ilişkisi kesildiği için toza ve mikroplara maruz kalmaz. Bu sayede halılarınız kısa zamanda kurumuş olur. Daha sonrasında kurutmadan çıkan halılar tekrar leke kontrolü yapılır leke var ise tekrar yıkama yapılır. Eğer leke yok ise sırası ile çırpma işlemi ve parfümleme işlemi yapılıp paketleme işlemi yapılır. Paketlenen halılar servis bölümüne alınarak teslimat zamanı geldiğinde teslim edilir.

Florya halı yıkama fabrikası olarak fiyat konusunda bölgedeki en uygun firmalarından birisiyiz. Dilerseniz halılarınızı teslim ederken servis elamanlarımızdan fiyat alabilir ve daha sonra sürpriz sonuçlarla karşılaşmamış olursunuz. Sizde halılarınız güvenilir ve temiz bir firmada yıkamak isterseniz bizi bu numaralardan araya bilirsiniz

02124501158

05438008705

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.