Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ 2020 GÜNCEL HALI YIKAMA FİYAT LİSTESİ

HALI TİPİ FİYATI (TL)            m²
MAKİNE HALISI                             6,00 TL m²
HALIFLEX                                         6,00 TL m²
YERİNDE HALI YIKAMA            10,00 TL m²
SHAGGY  HALISI                            7,00 TL m²
MAKİNE NEPAL                             10,00 TL m²
MAKİNE YÜN HALI                      7,00 TL m²
ISPARTA HALISI                            12,00 TL m²
EL DOKUMA HALI                        12,00 TL m²
KİLİM ÇEŞİTLERİ                           8,00 TL m²
ÇİN HALISI                                        20,00 TL m²
DERİ HALI                                         20,00 TL m²
İPEK HALI                                          22,00 TL m²
KOLTUK TAKIMI YIKAMA          150,00 TL

 

Esenyurt Halı Yıkama Fiyatları

Esenyurt ilçesinde yaşayan vatandaşlarımız, Ceren Halı Yıkama’nın ücretsiz servis imkanından faydalanabilir. Yukarıda yer alan halı yıkama fiyatları, Esenyurt Ucuz Halı Yıkama bölgesi içerisinde yer alan fiyatlardır. Eğer toplu ya da sürekli olarak halı vermek istiyorsanız detaylı olarak iletişime geçerseniz fiyat bazında pazarlık edilebilir ve daha uygun fiyatlara halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar içerisinde yer alan vatandaşlarımız da aynı şekilde Esenyurt içerisinde yer alan vatandaşlarımız gibi ücretsiz servis imkanından faydalanabilir. Fabrikamız, Avcılar Parseller bölgesinde yer almaktadır. Bu nedenle yakın bölgelerde yaşayan vatandaşlarımız halılarını kendileri getirdiklerinde daha uygun fiyatlara halı yıkama hizmetinden faydalanabilirler.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Her ne kadar Beylikdüzü ilçesine uzak olsak da, Beylikdüzü Halı Yıkama bölgesine de ÜCRETSİZ olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yukarıda yer alan fiyat listesi, Beylikdüzü halı yıkama için de geçerlidir. Eğer daha önce de bahsettiğimiz gibi toplu olarak halı siparişi verirseniz, uygun fiyatlı halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kampanyalı %10 indirimli fiyatlardan halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fiyatları

Bahçeşehir halkımız da aynı şekilde Beylikdüzü’nde yaşayan halkımız gibi ücretsiz servis imkanından faydalanabilir. Bahçeşehir halı yıkama, yalnızca 2 gün içerisinde halılarınızı yıkayarak teslim etmektedir. Ceren Halı Yıkama olarak Bahçeşehir’de yaşayan halkımıza uygun halı yıkama fiyatları sunmaktayız. Piyasada kaliteli halı yıkama ve ucuz halı yıkama fabrikalarına bakıldığı zaman en uygun fiyat teklifini ve en kaliteli hizmeti biz sunmaktayız. Bu nedenden dolayı uygun fiyatlarla bizden alacağınız hizmetle pahalı halı yıkama hizmetinden ziyade ucuz halı yıkama hizmetinden faydalanmış olacaksınız. Ceren Halı Yıkama, her daim siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Yukarıda yer alan bölgeler dışında fiyat listesi aynı şekilde geçerlidir; Esenkent Halı Yıkama, Boğazköy Halı Yıkama,