Esenkent Halı Yıkama Fabrikası

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası olarak fırın kurutma sistemleri ve nem alıcı cihazlarımızla hizmet vermekteyiz. Fabrikamızda içeride kurutma sistemimiz ve kurutma odalarımız bulunmaktadır.Kurutmanın içeride yapılması halılarda bakteri ve mikrop oluşumunu önler. Bu da insan sağlığı açısından olmazsa olmaz bir etkendir.

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası ücretsiz halı yıkama servisleriyle hizmet vermektedir.  Halılarınız fabrikamıza getirildiğinde yapılan ilk işlem halıların cinsine göre ayrılmasıdır. Öncelikle halılar cins ve türlerine göre ayrıştırılır. Daha sonra yıkama öncesi toz alma işlemine geçilir. Daha sonra yıkama ve sıkma işlemlerine geçilir. Halılarınız yıkama sonrası fırınlara bırakılarak kurutma süreci başlatılır. 8 saatin sonunda kuruyan halılar paketlenmeye hazır hale gelir. paketleme sırasında kalite kontrol ekibimiz halıların temizliğini kontrol eder ve gerekirse halı tekrar yıkama sürecine girer. temiz halılar poşetleme işlemi sonrası teslimata hazır hale getirilir.

Esenkent Halı Yıkama Fabrikası kurulduğu günden bu yana kaliteli halı yıkama hizmetini müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz.

iletişim: 0543 800 8705
Telefon Numaralarımız
Online Sipariş
Telefon Numaralarımız

0543 800 87 05

0212 450 11 58

Online Sipariş

Facebook Sayfamıza Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayın.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.