Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak haftanın 7 günü hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak, yaygın hizmet ağımızla profesyonel ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Halılarınız, kilimleriniz, stor perdeleriniz, battaniyeleriniz ve yorganlarınız evinizden ücretsiz olarak alınır ve en kısa sürede temizlenerek adresinize teslim edilir.

büyükçekmece halı yıkama
büyükçekmece halı yıkama

Halı nasıl yıkanır, kilim nasıl yıkanır, yorgan ve battaniye nasıl yıkanır diyorsanız doğru adrestesiniz.  Büyükçekmece’de Halı Yıkama Firması olarak, konusunda uzman arkadaşlarımızla yaptığımız kaliteli hizmetlerin arkasındayız.

Bu güne kadar elde ettiğimiz deneyimlerle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha sıkı çalışıyoruz.

 

 

 

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması insan sağlığına zarar vermeyen, organik temizlik ürünleri kullanılarak tam otomatik makinelerde ve kapalı kurutma sistemi odalarımızda halı, kilim, yorgan, battaniye ve stor perdeleriniz yıkanır kurtulur adresinize teslim edilir.

Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak; 19 Mayıs Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Alkent 2000 Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Celaliye Mahallesi, Cumhurıyet Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Dızdarıye Mahallesi, Ekinoba Mahallesi, Fatıh Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kamiloba Mahallesi, Karaagaç Mahallesi, Kumburgaz Mahallesi, Mimaroba Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Murat Çeşme Mahallesi, Pınartepe Mahallesi, Sinanoba Mahallesi, Türkoba Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi’ne haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.