Bahçeşehir ucuz halı yıkama

Halı yıkama sektörünün önde gelen lider firmalarından Ceren halı yıkama  Bahçeşehir  halı yıkama Fabrikası siz değerli  Bahçeşehir sakinlerine hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyar. Kuruluşunda bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışı ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

  • Halı yıkamanın yanı sıra koltuk takımı yıkama Stor perde yıkama yorgan battaniye ve kilim yıkama yapmaktadır. Biz Bahçeşehir halı yıkama fabrikası her zaman insan sağlığına dikkat edip Tamamen doğal ve organik şampuanlar ve deterjanlar kullanmaktadır.
  • Sizlere bu makalede halı yıkama aşaması nasıl yapılır ondan bahsetmek istiyorum. Bize gerek iletişim  numaralarımızdan gerek sosyal medyadan ulaşmanız halinde adres ve iletişim bilgileriniz servis arkadaşlarımıza iletilir ve ivedi bir şekilde halılarınız adresinizden ücretsiz olarak alınır. Fabrikamıza ulaşan halılarınız etiketleme ve kod sistemi aşamasından geçerek halılarınızın karışmasının önüne geçilmiş olur.Daha sonrasında halılarınız toz alma işleminden geçerek yıkamaya hazır hale getirilir.Sonrasında cinsine göre ayrılan halılar teknolojinin son ürünü olan 18 fırçalı tam otomatik makinamızda yıkayıp durulama ve sıkma işleminden sonra yine sizlere sunduğumuz önemli hizmet olan kurutma sistemi odalarında kurumaya bırakılır.Daha sonra tamamen kuruyan halılar kalite kontrol işleminden sonra poşetlenerek dağıtıma hazır hale getirilir ve ardından sizlerle tekrardan iletişime geçilerek sizinde müsait olduğunuz bir vakitte teslim edilir.Ceren halı yıkama fabrikası hem kaliteli hem uygun fiyat konusunda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip haline getirmiştir

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.