Bahçeşehir Ispartakule Halı Yıkama Fabrikası

Bahçeşehir Ispartakule Halı Yıkama Fabrikası

Ispartakule Halı Yıkama

Bahçeşehir Ispartakule Halı Yıkama Fabrikası olarak haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız. Halı yıkamada profesyonel makinelerle ve uzman ekibimizle yıllardan beri gelen tecrübemizle kesintisiz çalışmaktayız.

Halı yıkama konusunda püf noktalara değinmek gerekirse; bu işin artık sokaktan geçen insanların dahi yaptığını, merdiven altı diye tabir edilen çok sayıda kalitesiz iş yapan firmalar mevcuttur. Siz de böyle firmaların ağına düşüp mağdur olmamak için halılarınızı kaliteli ve güvenilir firmalara teslim edebilirsiniz. Sizin için bu firmaları nasıl tespit edeceğiniz maddeler halinde açıklayalım:

Ispartakule Halı Yıkama Fabrikası
  1. Mutlaka firmanızın internet sitesine göz atınız. Burada yer alan çalışmaların kendilerine ait olup olmadığını inceleyiniz.
  2. Sabit hatlarının olup olmadığını kontrol ediniz. Halılarınızı teslim ettikten sonra ulaşamadığınız taktirde pişman olabilirsiniz.
  3. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları görselleri dikkatlice inceleyin. Görsellerin çalıntı olup olmadığına dikkat edin, logo veya sticker arayın.
  4. Firmaların adresleri mutlaka internet sitelerinde ya da broşürlerinde yer alır. Eğer imkanınız varsa firmalarınızı ziyaret ederek yapılan işin kalitesini kendi gözlerinizle görün. Hiçbir firma sizi dükkanına almamak için ısrar etmez. Ediyorsa da kendine güvenmiyordur. Biz, Ceren Halı Yıkama fabrikası olarak firmamızı ziyarete her zaman bekleriz.
  5. Bizler bu işi profesyonel makinelerde, uzman ekip arkadaşlarımızla yapmaktayız. Mümkünse ziyaret ettiğiniz firmanın yetkili kişilerinden halılarınız yıkandığı hakkında sorular sorun. Kurutma odalarını ziyaret ederek halılarınızı görün.
  6. Halı yıkama fiyatlarına dikkat edin. 2,5, 3, 3,5 TL bandında halı yıkayanlara güvenmeyiniz. Ne kadar ucuz gibi görünse de yapılan işin kalitesi halılarınız teslim edildikten sonra anlaşılıyor. Ucuza halı yıkayan firmalar halılarınızı tekne sisteminde yıkayarak kirlerin ve renklerin karışmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda yetersiz kalan makineler, halıların dibinde sıkışmış olan kirleri temizlememektedir. Biz, Ceren Halı Yıkama olarak tam otomatik, 18 fırçalı halı yıkama makinemiz ve kaliteli şampunlarımızla halıları yüzeysel değil, derinlemesine yıkıyoruz.
  7. Teslim süresine dikkat ediniz. Halılarınız, 2 günden kısa bir sürede geliyorsa hiç yıkanmamış bile olabilir. Veyahut 1 haftadan geç ediliyorsa kurutma sistemleri gelişmemiştir. Bu gibi firmalar halılarınızı makinelerle kurutmaktansa, açık alanlarda kurutmaktadır. Böylece halılarınız yavaş yavaş kururken aynı zamanda tozlanmakta ve uzun zaman güneş altında beklemektedir. Uzun süre boyunca güneş altında bekleyen halılarınızın iplikleri sararır ve hassaslaşır.

 

Ispartakule Halı Yıkama olarak halılarınızı bu kriterlere uyarak yıkamaktayız. Bu gibi kriterlerin hepsini karşılayan firmalara gönül rahatlığıyla halılarınızı teslim edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.