Bahçeşehir Battaniye Yıkama

Bahçeşehir Battaniye Yıkama

Bahçehir battaniye yıkama hizmeti veren firmamız her geçen gün kendini yenilemektedir. Bahçeşehirde profesyonel battaniye yıkama hizmeti veren bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bahçeşehirde battaniye yıkama sistemlerimiz ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Battaniye yıkama hizmeti hangi aşamalardan geçmektedir?Biraz da bundan bahsedelim.

Battaniye yıkama hizmetimiz ücretsiz servislerimizle adresinizden battaniyelerinizin alınması ile başlar. Adresinizden teslim alınan battaniyeler kısa süre içerisinde fabrikamıza ulaştırılır. Fabrikamıza giriş yapan ürünleriniz üzerinde yapılan ilk işlem sınıflandırmadır. Sınıflandırma işlemi battaniyelerin yıkanması sırasında uygulanacak yöntemi belirler. Ayrıca kullanılacak olan temizlik malzemeleri de bu sınıflandırma sonucunda belirlenir. Tasnif edilen battaniyeler daha sonra tek tek yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemi profesyonel battaniye yıkama makinalarımızda yapılır. Yıkama sonrası ise sıkma aşamasına geçilir. Sıkma işlemi sırasında battaniyede bulunan suyun yüzde doksan beşi battaniyeden arındırılır. Kalan yüzde beşlik kısım ise kurutma odalarında nem alma makinalarıyla kurutulur. Yaklaşık 8-10 saat içerisinde tamamen kuruyan ürünleriniz odadan çıkarılarak temizlik kontrolüne alınır. Temilik kontrolü sırasında gereken müdehaleler yapılarak üst düzey temizlik sağlanmış olur. Kontrolden geçen battaniyeleriniz teslim edilmek üzere paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

Siz de bahçeşehirde profesyonel battaniye yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde adresinizden alınan battaniyeleriniz zamanında ve tertemiz bir şekilde adresinize teslim edilecektir.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.