Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası olarak kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz. 18 fırçalı tam otomatik makinelerde yıkanan halılarınız, fabrikamızın özel kurutma odasında özel sistemlerle 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulmakta ve leke tespiti sonucu antibakteriyel poşetlerle hizmetinize sunulmaktadır.

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi sakinlerine haftanın bütün günleri hizmet vermekteyiz. Bunu yaparken yıllardan beri sürekli artan tecrübemizle, müşterilerimiz için en iyisini hedeflemekteyiz. Siz, halılarınız temiz oldukça biz mutlu oluyoruz. Bunun için çıktığımız yolda yıllardır tecrübemizi de arkamıza alarak kaliteli hizmetin adresi konumuna geldik.

Günümüzde, halı yıkama konusu oldukça mühim bir konu olarak evimizdeki yerini korumaktadır. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınız, her şeyden önce gelmektedir. Esas ve kaliteli temizliği gaye olarak gören Ceren Halı Yıkama Fabrikası, ailenizin sağlığı için halılarınızı yüzeysel değil, derinlemesine temizlemektedir. Bunu yaparken fiyat/hizmet oranını da koruyarak müşterilerimizden uçuk ücretler talep etmiyoruz.

Hem uygun fiyatla halı yıkatmanın hem de kaliteli hizmetin adresi olarak halılarınızı nasıl yıkadığımızı basitçe anlatalım:

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası.
  1. Siparişinizi verdikten sonra servisimiz ücretsiz olarak halılarınızı kapınızdan alır ve fabrikamıza teslim eder.
  2. Fabrikamıza teslim edilen halılarınız, tozları alındıktan sonra yıkama kuyruğuna eklenir.
  3. Sırası gelen halılarınız, 18 fırçalı tam otomatik makinemizle önlü arkalı yıkanır ve leke kontrolü yapılır
  4. Leke kontrolünden geçemeyen halılarınız tekrar yıkanır ve süreç halılarınız tamamen temiz olana kadar devam eder.
  5. Temiz olduğundan emin olunduktan sonra halılarınız halı kurutma makinelerimizde suyu alınır ve özel kurutma odasına asılır.
  6. Özel kurutma odamızda tamamen kurutulan halınız son bir kez kontrolden geçtikten sonra antibakteriyel poşetlerle paketlenir ve servise teslim edilmek üzere raflara eklenir.
  7. Halılarınızı teslim etmek üzere müsait olduğunuz bilgisi alındıktan sonra halılarınız servise yüklenir.
  8. Evinize teslim edilen halıları dilerseniz yetkililerimiz karşısında kontrol edebilirsiniz.

 

Eğer halılarınızın temizliğinden memnun kalmazsanız ücretsiz olarak tekrar evinizden alınıp yıkanır. Asıl amacımız, müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasıdır. Hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizin yüzü güldükçe bizim de yüzümüz gülmektedir. Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesine hizmet vermekten son derece mutluyuz. Sağlıklı günler dileriz.

1 comment found

  1. Bahçeşehir 1. kısım halı yıkama bölgesinde Ceren Halı Yıkama gerçekten de işini layıkıyla yapan firmalardan birisidir. Ben halılarımı teslim ettim ve gerçekten de söylenildiği gibi tam otomatik halı yıkama makinesinde halılarım yıkandı. Bu nedenle halılarım çok temizdi. Halı yıkama hizmeti almak isteyenler Ceren Halı Yıkama firmasından şaşmasın.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.