Avcılar yorgan yıkama

Avcılar yorgan yıkama

Avcılar yorgan yıkama fabrikası olarak Avcılar tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. Sizde yorganlarınızı yıkatmayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz. Bölgenin en kaliteli firmalarından biri olarak bu konuda bizlere tamamen güvenebilirsiniz. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi yorganlarınızı öyle sıradan firmalara emanet etmeyiniz. Biz Avcılar yorgan yıkama fabrikası olarak yoğun servis ağımızla yorganlarınızı ücretsiz olarak adresinizden alıp ücretsiz olarak adresinize teslim ediyoruz. Üst düzey makinalarımızla uzman kadromuzla, güleryüzlü ekip arkadaşlarımızla Avcılar yorgan yıkama fabrikası olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Avcılar yorgan yıkama fabrikası olarak gerek uygun fiyalarımızla, gerek kaliteli hizmet anlayışımızla yorganlarınızı ilk günkü temizliğinde yıkıyoruz. Adresinizden teslim aldığımız yorganlarınızı fabrikamıza geldikten sonra hangi aşamalardan geçtiğini anlatalım. Adresinizden teslim aldığımız yorganlarınızı önce kodlama sistemi ile karışmasını engelliyoruz. Daha sonra kodladığımız yorganlarınızı leke kontrolü yapıp lekelerine müdahale ediyoruz. Lekesine müdahale edildikten sonra son sistem yıkama makinamızla türüne uygun olarak proğramlayıp (elyaf, yün, kaz tüğü vb. ) yıkayoruz. Yıkamadan çıkan yorganlarınız daha sonra sıkma diye tabir edilen makinalardan geçerek yıkama işlemini tamamlamış oluyoruz. Sıkma makinasından çıkan yorganlarınızın yüzde doksan beş oranında suyunu almış bulunuyoruz. Kalan yüzde beşlik kısmını ise yine fabrikamızın bu konuda öncülerinden olan fırınlama sistemi ile sekiz ile on saat arsında kapalı sistem kurutma odalarımızda kurutmaya alıyoruz. Tamamen kurumuş olan yorganlarınızı son kontrol işlemine alıyoruz burada gerekli kontrolleri yapılan yorganlarınızı paketleyip servise hazır hale getiriyoruz. Servise hazır hale gelen yorganlarınızı sizi arayarak uygun bir randevu saati oluşturup yine kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Avcılar yorgan yıkama fabrikası olarak işimizi son derece titizlikle insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde ürünler tercih ediyoruz. Firmamızın en çok üzerinde durduğu konulardan bir diğeri ise müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Sizlerde Avcılar yorgan yıkama fabrikası nı tercih ederek yorganlarınızı emin ellere teslim etmenin huzurunu bulacaksınız.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.