Avcılar Halı Yıkama Fiyat Listesi

Avcılar Halı Yıkama Fiyat Listesi

Halı yıkama hizmeti, oldukça profesyonel bir hizmettir. Bu nedenle de profesyonel eller tarafından bu hizmetin verilmesi gerekmektedir. Ceren Halı Yıkama olarak, Avcılar halı yıkama hizmet bölgesinde yer alan tüm müşterilerimize ücretsiz servis hizmeti veren sayılı firmalardan biriyiz. Peki neden bizi tercih etmeniz gerekiyor hiç düşündünüz mü? Gelin tüm detayları bu yazımızda sizlere aktaralım.

Ceren Halı Yıkama Fabrikası Avcılar Halı Yıkama

Avcılar’da yer alan fabrikamız, tam otomasyon halı yıkama sistemine sahiptir. Bize emanet ettiğiniz halılarınız, fabrikaya ulaşınca etiketlenir ve sisteme kayıt edilir. Böylece kayıp olma gibi sorunların önüne kesin olarak geçilir. Zira halılarınız bir koda sahip olur ve sistem üzerinden düzenli olarak halıların işleme alınır.

Bu sistem sayesinde halılarınız, diğer halılara hiçbir şekilde temas edilmeden yıkanmaktadır. Böylece her bir halı, özenle ve tek tek yıkanmaktadır. Halılarınız, 18 adet fırçaya sahip ve neredeyse oda büyüklüğünde platforma sahip bir makinede yıkanmaktadır. Bu tam otomatik halı yıkama makinesi sayesinde halılarınız hem el değmeden hem de derinlemesine temizlenmektedir. Elle ya da yarı otomatik makinelerle yıkanan halılar, ne yazık ki tam olarak temizlenmez. Ancak tam otomatik halı yıkama makinesi, her halıya özel olarak baskı uygular ve böylece halıların yıpranmadan derinlemesine temizliğini sağlar.

Bu makinede kısa bir sürede en dibine kadar temizlenen halılar, sonrasında saniyede 3000 devir yapan durulama makinesine aktarılır. Bu makinede 6 dakika boyunca hızla döndürülen halılarınız, tüm kiri ve artık suyu makineye boşaltır. Sonrasında halılara temiz su ilave edilir ve 3 dakika boyunca durulama işlemi yapılır. Temizliğinden emin olunan halılar, asılmak üzere raflara eklenir ve fırına götürülmek üzere hazırlanır. Durulama işlemi sonrasında halılarınız herhangi bir zarar görmez ve insan gücüyle temizlenemeyecek olan tüm lekeler, bu işlem sonrasında halıdan atılmış olur. Yani halılarınız, Avcılar Halı Yıkama sayesinde ilk günkü gibi tertemiz olur.

Eğer 18 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesini ve tam otomatik halı durulama makinesini merak ediyorsanız “Videolar” bölümünden nasıl çalıştıklarını izleyebilirsiniz.

4 Mevsim Tam Otomatik Kurutma Sistemi

Ceren Halı Yıkama, 4 mevsim kurutma sağlayan tam otomatik bir kurutma sistemine sahiptir. Bu fırında halılarınız, el değmeden yalnızca 8 saat gibi kısa bir süre içerisinde kurutulur. Fırında yer alan nem alıcı cihazlar, ortamın nemini alarak halılarınızın hızlı bir şekilde kurumasını sağlar. Aynı şekilde ılık hava veren fanlar, halılara temiz ve ılık hava üfler. Bu sayede oda içerisinde yer alan halılar kısa bir süre içerisinde kurutulmuş olur.

Böylece halılarınız kullanıma hazır olurlar. Ancak sizlerin sağlığını düşündüğümüz için halılarınızı böyle teslim etmiyoruz. Kurutma işlemi sonrasında halılarınız, uzmanların incelemesi adına masalarda incelenir. Eğer leke, iz ya da çıkmayan herhangi bir şey kalırsa halılarınız yeniden yıkanır ve bu işlem ücretsizdir. Avcılar halı yıkama fabrikası olarak bizler, insan sağlığının her şeyden önemli olduğunu biliyor ve bu iş ahlakını benimsiyoruz.

Avcılar Halı Yıkama Hızlı Servis Hizmeti

İşiniz acil mi? 2 gün sonra komşularınız ya da akrabalarınız mı gelecek? Ve bu sırada halılarınız çok mu lekeli? Hiç endişelenmeyin! Avcılar halı yıkama Ceren Halı Yıkama fabrikası olarak bizler sadece 2 gün içerisinde halılarınızı sizlere süper hızlı bir şekilde teslim edebiliriz! Üstelik temizliğinden emin olacağınız bir biçimde halılarınızı mis kokulu özel poşetlerle teslim ediyoruz ve teslimat süresince halılarınız hiçbir şekilde dış dünyayla temas etmiyor.

Ceren halı yıkama, halılarınızı 2-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırır. Bu süre içerisinde istediğiniz an bize ulaşarak halılarınızın durumunu takip etme hakkına sahipsiniz. Böylece halılarınız yıkandı mı, ne zamana gelecek ve ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor tüm bu soruların cevaplarını müşteri destek hattımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

4 Mevsim Halı Yıkama

Ceren Halı Yıkama, Avcılar halı yıkama fabrikası olarak sizlere 4 mevsim boyunca kaliteli bir şekilde halı yıkama hizmeti sunar. Bu hizmet, yaz ayında da kış ayında da aynı kalitede ve aynı sürede gerçekleştirilir. Zira bizler, en son teknoloji makinelerle maksimum hijyenle halılarınızı yıkamaktayız. Güneşe ya da havanın sıcaklığına bakılmaksızın halılarınız özel makineler eşliğinde kısa bir süre içerisinde teslimata hazır hale getirilir. Avcılar halı yıkama fiyat listesi konusunda aklınızda soru işareti varsa gelin bir de fiyatlara göz atalım.

Avcılar Halı Yıkama Fiyat Listesi 2020

2020 yılında da sizlere kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Halı yıkama, her şeyden önce insan sağlığını etkileyen bir durumdur. Çocuklarınızın, tam olarak temizlenmemiş halılar üzerinde oyun oynaması ne kadar tehlikeliyse, güvenilmeyen ve merdiven altı halı yıkama firmalarına güvenmek de o kadar tehlikelidir. Halılarınızın temizliğini ve ailenizin sağlığını riske atmamak adına halılarınızı Avcılar halı yıkama Ceren Halı Yıkama fabrikasına teslim edebilirsiniz. Böylece tam temizliğe ulaşmış olursunuz. Eğer halılarınız teslim edildikten sonra temizliğinden emin olamazsanız yeniden bizlere teslim ederseniz sizleri kırmadan halılarınızı ücretsiz olarak bir defa daha yıkarız.

Avcılar Halı Yıkama fiyat listesi için lütfen bu yazıya tıklayın! 

Avcılar Halı Yıkama Güler Yüzlü Müşteri Temsilcisi

Ceren Halı Yıkama olarak her türlü soruna karşı çözüm odaklıyız. Bu nedenle yaşadığınız tüm sorunları müşteri temsilcinize açık bir şekilde aktarabilirsiniz. Eğer halılarınızın temizliğinden memnun değilseniz, daha iyi yıkanmasını istiyorsanız müşteri destek hattıyla bu durumu paylaşabilirsiniz. Ya da özel isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Böylece ortaya çıkabilecek tüm sorunları birlikte ortadan kaldırabiliriz.

Müşteri temsilcilerimiz, sizlere basit birkaç soru sorarak tüm işlemleri halleder ve neye ihtiyacınız olduğunu anlar. Temsilcilerimize ileteceğiniz ev adresiniz sonrası gün içerisinde halılarınız uygun olduğunu saat içerisinde evinizden teslim alınır ve teslim alındığına dair fiş hazırlanır. Bu fişi, halılarınızı teslim alırken yetkililere göstererek güvenlik işlemini doğrulayabilirsiniz.

Günümüzde en iyi hizmet, iyi iletişimle meydana gelebilir. Bu nedenle iyi bir hizmet vermek için iyi bir iletişime sahip olmak gerekir. Tüm müşteri temsilcilerimiz, bu amaç doğrultusunda sizlere güler yüzlü hizmet vermektedirler. Bu sayede halı yıkama hizmeti sizler için eğlenceli ve zahmetsiz bir işlem olacak buna eminiz!

Avcılar Ucuz Halı Yıkama

Eğer sizler de uygun fiyatlara kaliteli halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Avcılar halı yıkama olarak bizler, tüm müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. Böylelikle fahiş fiyatlara düşük kaliteli hizmet almayın! Ceren halı yıkama; koltuk yıkama, yorgan yıkama, stor perde yıkama, kilim yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetleri de dahil olmak üzere halı yıkama konusunda tüm hizmetleri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktadır. Satın alacağınız bu hizmet sayesinde hem kendi hem de ailenizin sağlığını güvence altına almış olacaksınız. Böylece temiz bir evde, temiz bir aile ortamı oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki temizlik ve hijyen konusu şakaya gelmez ve dikkat edilmesi gerekir. Eğer dikkat etmezseniz sağlık sorunları meydana gelebilir ve bu durumda üzülebilirsiniz.

Avcılar halı yıkama fiyat listesi, yukarıda 2020 güncel haliyle paylaşılmıştır. Bu listeyi inceleyerek istediğiniz hizmeti satın almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için telefonun başında sabırsızlıkla beklemekteyiz.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.