Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası

Kaliteyi ve uzmanlığı ayağınıza getiren Ceren Halı Yıkama Fabrikası olarak Avcılar sakinlerine ücretsiz servis hizmetinde bulunmaktayız. Avcılar Halı Yıkama işinde önceliğimiz, müşterilerimizin sağlığı olmakla beraber halılarınızın da yıkama işlemindeki sağlığıdır. Halılarınızı yıpratmadan yıkayan bizler, sizlerin sağlığına dikkat ettiğimiz gibi halılarınızın da sağlığına dikkat ediyoruz. Bunu, hem kullandığımız temizlik ürünlerinin kalitesiyle hem de makinelerimizin son teknoloji olmasıyla sizlere kanıtlıyoruz.

Halı yıkama sektöründe, gerçekten işini iyi yaptığını söyleyen firmalarla gerçekten işini iyi yapan firmaların oranı çok düşüktür. Biz, kendimize o kadar güveniyoruz ki eğer halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilir ve videolarımızı izleyebilirsiniz. Hatta, temizliğinden şüphe duyduğunuz halılarınızı tekrar yıkatmak isterseniz bu hizmeti de ücretsiz olarak karşılamaktayız. Çünkü bizim asıl amacımız sizin ve halılarınızın sağlığını koruma altına almaktır.

Herkesin yaptığı gibi, biz de kendimizi övüyoruz fakat biz, bunu hak ederek yaptığımıza inanıyoruz. Çünkü, para kazanmak kadar iyi insan kazanmak da bu hayatta çok önemlidir. Ülkemizde, işini layıkıyla yapan firmalardan biri olmak için gece gündüz çalışıyor ve ahlaki yargıları asla görmezden gelmiyoruz. Halı yıkama konusu, ev sağlığı açısından yabana atılmaması gereken bir konudur çünkü hem halılarınızın üzerinde oynayan çocuklarınızın hem de sizin sağlığınız, iyi yıkanmış halıların üstünden geçer.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Olarak;

  • Ambarlı Mahallesi.
  • Cihangir Mahallesi.
  • Denizköşkler Mahallesi.
  • Firuzköy Mahallesi.
  • Gümüşpala Mahallesi.
  • Merkez Mahallesi.
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi.
  • Tahtakale Mahallesi.

 

ve diğer mahallelere hizmetimiz mevcuttur. 18 fırçalı tam otomatik makinemizle halılarınızı diğer halılarla karıştırmadan özel olarak yıkıyoruz. Avcılar Halı Yıkama Fabrikası olarak her halının tarzına özel yıkama stilimizle halılarınızı yakmıyor, yıpratmıyor ve boyasını akıtmıyoruz. Bu nedenle el dokuma halılarınızı, ipek halılarınızı ya da Çin halılarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. 

Halılarınızın dokusuna zarar vermeyen özel şampuanlarımız sayesinde halılarınız hiçbir şekilde yıpranmaz, boyası akmaz. Yıkama sonrası durulanan halılarınız, dış ortamdan sterilize edilmiş özel kurutma fırınımızda nemli bırakılmadan 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur. Daha sonrasında ise toz alma makinelerimizle halılarınızın üzerindeki tozlar alınır ve halınız paketlenmeye hazır hale getirilir. Paketlenen halılarınız servisimize yüklenir ve size teslim edilir. Firmamıza gelen halılarınız en geç 3-4 iş günü içerisinde evinizde olur. Siz de bu sayede temiz halılarınızla ailenizle güzel vakitler yaşayabilirsiniz.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.